Tel :0545 422 05 25
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
91 102 113 124 135 146 157 168 19 210 311 412 513 614 715 816


GENERAL PARKE HAYATINIZDAKİ KALİTE

Deck Parke Kaplama

Deck Parke Kaplama Ürün Özellikler

İngilizce tabiri ile güverte döşemesi, zemin sektöründe ise “AÇIK ALAN PARKESİ” diyebileceğimiz bir döşeme malzemesi olarak bilinir. Neme, suya, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklılık gösterebilen dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilen ahşap ürünüdür. Asya bölgesinde yetişen “teak” ve “iroco” ağaçlarıyla yapılan deck ise suya karşı en dayanıklılarıdır. Deck zemin kaplamaları Afrika kökenli tropikal ahşaplardan seçilmiştir, her türlü hava koşullarına, deniz suyuna, güneşe, soğuğa ve dona çok dirençlidir. Çürümez, mantarlaşmaz, haşerelere karşı direnci yüksek, Teak ve Iroko gibi ağaçlar, sert dokuları sayesinde olumsuz şartlara karşı dayanıklıdır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır. General parke olarak her tür deck parke, istanbul deck parke, deck yer döşeme, deck parke hakkında, deck parke nedir, deck kaplama, deck yer döşeme, islak zemin ahşap kaplama, iroco deck, teak deck, kompozit deck, ahşap deck, merbau deck müşteriye sunmaktadır.

Ağaçların dayanıklılığını arttırmak için kurutma işleminin gerçekleştirilmesi önemlidir. İyi ve doğru kurutma işlemi ürüne birçok özellik kazandırır.Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

1- İyi kurutulmuş ağaç malzeme, kuruluk derecesi muhafaza edilirse çürümez. Çürüklük yapan mantarların ağaç malzemede işlevini
sürdürmesi için rutubet, sıcaklık ve oksijene beraberce ihtiyacı vardır. Bu Faktörlerden birinin kontrol altında tutulması ile
kerestenin çürümesini önlenebilir. Kurutma ile rutubet faktörü kontrol altında tutulmaktadır.Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
2- İyi kurutulmuş kereste çok az çalışır. Böylece çatlama, çarpılma, dönme gibi kusurların, ortaya çıkma ihtimali azalır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
3- Doğru bir kurutma işlemi, kerestenin işlemesini düzgün boyutların ve yüzeylerin elde edilmesini kolaylaştırır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
4- Kurutulmuş ahşap malzeme, yapıştırıp tutkallama işlerinde daha iyi sonuçlar verir. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
5- Dış etkenlere karşı yapılan, koruyucu yüzey işlemlerinin(örneğin emprenyeleme) başarı oranını doğru bir kurutma maksimum seviyeye çıkarır.
6- Kurutulmuş kerestenin direnci, sertliği, çivi ve boya tutma kabiliyeti artar. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
7- Fırınlanmış kerestede kurtlanma olayı ortadan kalkar. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

Deck Parke Kaplama Montaj Çeşitleri

Tropikal bölgelerin ikliminde yetişen bu ağaçlardan istenilen boylarda ve karo biçiminde değişik mekanlarda rahatlıkla tekrar söküp kullanmak üzere üretip monte etmek mümkündür. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
Ayrıca decking malzemesinin altına döşenen ızgara sayesinde suyun hızlı ve etkili bir şekilde süzülmesini sağlar. Deck malzemesinin ızgaraya montajında galvanizli paslanmaz aparat ya da plastik decking aparatı kullanılmalıdır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
Aparatlı Deck Uygulaması; genel olarak ağaç malzemenin uzun boy şeklinde uygulamadır. Alt karkas üzerine aparatla yapılan montaj şeklidir. Bu uygulamada dikkat edilmesi gereken önemli hususlar kullanılan karkasın kalitesi ve ara sıklık oranıdır. Ayrıca kullanılan aparatın galvanizli ve paslanmaz olması ya da dayanıklı plastik aparat olmasıdır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
Karo Deck Uygulaması; ağaç malzemenin karo olarak hazırlanarak uygulanacak alanda montajı yapılmasıdır. Bu uygulama daha çok küçük alanlarda tercih edilir. Karo imalatı alt taşıyıcısı kendi ağacından yada plastik olarak imalatı yapılır. Bakımı kolay bir uygulamadır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

Deck Parke Kaplama KOMPOZİT DECK

Kompozit deck, plastik ve ahşabın bazı üretim süreçleri neticesinde bir araya getirilmesi ile elde edilen üstün özelliklere sahip dış mekan zemin kaplamadır. Yaklaşık 20 yıldır Amerika’da ahşap alternatifinde öncü TREX bahçe döşemeleri, insanların bütün muhteşem açık hava olanaklarından yararlanmalarında esin kaynağı olmuştur. Derin ahşap tahıllı, zengin doymuş renkleriyle mekanlarınıza işlevselliği ve estetikliği getirmektedir. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

Yüksek tanımlı, doğal ahşap tahıl deseni ya da yivli tropik ahşap cilalı modelimiz ile Trex bahçe döşemesi yoğun ayak trafiğine dayanıklı teknoloji ile tasarlanmış olup, piyasalarda bulunanlardan onlarca yıl daha fazla dayanır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

Trex, bahçe döşemeciliğinin güzelliğini ve dayanıklılığını büyük bir bağlılıkla desteklemesinin bir göstergesi olarak şimdi Konutsal Döşemede Solmaya ve Lekeye Karşı 25 Yıllık Garanti sunmaktadır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

AHŞAP DECK

Firmamız ahşap deck kaplama konusunda son derece profesyonel bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Ahşabın tüm güzelliğini ve doğallığını mekanınıza yansıtırken adeta sanatsal bir yapıyı ele alırcasına deck kaplama işlemini gerçekleştirmektedir. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
Ahşap deck kaplama; büyük emekler harcayarak inşa ettiğiniz mekanlarınızın bir bakıma yeniden oluşturulması demektir, , mekanlarınızın bambaşka bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak yegane tamamlayıcı unsurudur. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübelerinin ışığında, herbiri kendi konusunda uzman mimarları ve mühendisleri ile sizlerin isteklerine ve mekanınızın konseptine en uygun çözüm yollarını sunacaktır. Ahşap deck konusunda bizleri sizlere karşı en iyi tantıcı ve ikna edici olacak şey inanyoruz ki referanslarımız ve yaptığımız uygulamalarımız olacaktır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
Lütfen ahşap deck döşemenin bir mekanın en önemli unsuru ve zenginliği olduğunu unutmayalım, sıradan uyumsuz bir deck kaplamanın mekanınızın da görüntüsünü olumsuz bir şekilde etkileyeceğini bilelim. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

TEAK DECK KAPLAMA MALZEMESİ

Ahşap teak deck kolay uygulanabilir bir ahşap malzemedir, suya ve dış etkenlere mukavemetli olduğundan dış ortamlarda kullanımı tercih edimektedir, özellikle havuz kenarları, yürüme parkurları ve bahçeler ve iskelelerde kullanımı yaygındır.. Uygulandığı alanlarda deformasyona uğramaz çekme ve bükülme gerçekleşmez. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.
Teak ağacı, ağaçların kralı olarak bilinmektedir. Dayanıklılığı, ısı ve nem farklılığına mükemmel uyumu, zaman geçtikçe güzelleşmesi sebebiyle hayatın birçok alanında teak malzemesi kullanılmaktadır. Her türlü hava şartlarına dayanıklı zamanın yıpratamadığı bir ağaç cinsi diyebiliriz.. Teak ağacının bu özelliklerinden dolayı yüz yıllarca denizcilik ve mobilya sektöründe kullanılan en değerli malzeme olmayı sürdürmüştür. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

KULANILAN AĞAÇ ÇEŞİTLERİ VE EBATLARI

- İstenen ebatlarda uzun boy deck (Teak - Iroko - Merbau)
- Boy : 1m - 4 m arası En : 9,2 cm Kalınlık 1,8mm ( Havuz kenarları v.s.en çok tercih edilen ebatlardır. )
- 30cmx30cm Deck Iroko – Deck Teak – Deck Larexs (Altı plastik tabanlı birbirine gecmeli click sistemli )
- 50cm x 50cm Deck Iroko – Deck Teak – Deck Larexs (Altı ahsap karkaslı)
- istenen ebatlarda Altı ahsap karkaslı Deck ıroko – Deck teak – Deck larexs

DECK KULLANIM VE UYGULAMA YERLERİ

Tüm BAHÇE yürüme yolları, Tüm dış mekan yerleri, RESTAURANT ve OTEL deck montajı ve bakımı, CAFE lerin deck montajı ve bakımı, HAVUZ kenarlarının deck montajı ve bakımı , EVev ve OTELLERİN banyo ve duş zeminleri deck montajı ve bakımı, SAUNA içi döşemesi deck montajı ve bakımı, HAVUZ etrafı ahşap kaplama montajı ve bakımı , Ahşap Oyun Parkalrı deck montajı ve bakımı, Ahşap Evler, Ahşap Güvenlik kulubeleri deck montajı ve bakımı, Yer ve Tavan Döşemeleri deck montajı ve bakımı, Çevre düzenleme deck montajı ve bakımı, Dış mekan ahşap kaplamaları deck montajı ve bakımı ve benzeri tasarımlarda sonsuz seçenekler sunar. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

Ahşap zemin deck döşemeleri istediğiniz mekanda uygulama şansınız var.Deck döşeme malzemesi kaygan olmayan yüzeyi sayesinde balkonlarda, havuz kenarlarında,çardaklarda,yürüyüş yollarında İstenilen boyutlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

Kullanıma hazır, çevre ve insan dostu, kaliteli, dayanıklı, kurtlanmaya böceklenmeye mavi-yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirilmiş, üzerine zorlu hava koşullarına dayanıklılık sağlayan istenilen renklerin yapılmasına imkan veren ithal dış cephe boya uygulaması yapılmış ithal çam ve standart ebatlarda ahşap ve lamine profiller kullanır. Deck kaplama general parkede yapılır. Deck kaplama sağlıktır. Deck kaplama doğallıktır.

 

Adres : Merkez Mah. Talimhane Sk. No: 8/A
              Avcılar / İSTANBUL
Tel       : 0538 606 49 08
Tel       : 0545 422 05 25
İletişim