Tel :0545 422 05 25
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
91 102 113 124 135 146 157 168 19 210 311 412 513 614 715 816


GENERAL PARKE HAYATINIZDAKİ KALİTE

 

Ahşap Merdiven

İstenilen ağaçtan lamine parke veya laminant parke yada masif parkeden beton merdivenlere giydirme basamaklar ve küpeşteler
dekorunuza uygun olarak yapılır. Ayrıca boş olan çıkışlara komple ahşap merdiven çalışmalarımızda vardır. Ahşap merdiven kaplama, ahşap
merdiven küpeşte, ahşap merdiven korkulukları hakkında fiyat ve örnekler için bizi arayın. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır. General parke olarak her tür ahşap merdiven, ağaç merdiven, istanbul ahşap merdiven, ahşap merdiven hakkında, ahşap merdiven nedir, ahşap merdiven kaplama hizmetlerini müşteriye sunmaktadır.

Ahşap Merdiven Çeşitleri

Dubleks benzeri çok katlı daireler ve iş yerleri için merdiven kaçınılmazdır. Bir evdeki merdivenin işlevinin yanı sıra, evin
dekorasyonuna uyumu da son derece önemlidir. Düz beton merdivenler dairenin içine soğuk ve resmi bir hava verebileceği için pek
çok kişinin ahşap merdivenlere yönelmesi doğaldır. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Ahşap doğal bir malzeme olduğundan dekorasyona sıcaklık katar, temizliği kolaydır ve estetik bir görüntüsü vardır. Bunların yanı sıra dayanıklı oluşu da başka bir artıdır. Ağaç seçenekleriniz arasında ise çam ağacı, meşe, kayın ve çalıştığınız firma stoklarına göre farklı ahşap tipleri sayılabilir. Ahşabın doğal görünmesini ya da cilalı veya renkli olmasını tercih edebilirsiniz. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Ahşap merdiven kullanılan evlerde evin diğer mobilyalarının da (kapı, pencere, dolap vb) merdivenler uyumlu olması dekorasyon açısından önemlidir. Ya da tam tersi, merdivenin mobilyaya uydurulması gerekebilir. Beton merdivenlere ahşap kaplama yapılabildiğinden, inşaat sırasında beton merdiven tercih edilmiş evler söz konusu olsa bile, bu konuda geç kalmış sayılmazsınız. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Ahşap merdiven yapımı ustalık gerektirir ve mutlaka bu konuda faaliyet gösteren firmalarla çalışılmalıdır. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Bu konuda uzman olan yapı firmaları size farklı ahşap merdiven modelleri sunabilirler. Seçenekleriniz neler olabilir diye şöyle bir
baktığımızda karşımıza şu ahşap merdiven çeşitleri çıkar. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Ahşap Kaplama Merdivenler

Var olan beton merdivenlerin tümüyle ya da kısmen ahşap kaplandığı merdivenlerdir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Dar Alanlara Özel Ahşap Merdivenler

Merdivenle çıkılması gereken ama eğimli merdivenlerin yapımı için yer bulunmayan alanlara özel yapılan merdivenlerdir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Rıhtı Açık, Kapalı Yada Yarım Rıht Ahşap Merdivenler

Merdiven rıhtı, iki basamak arasındaki dikey yüzeydir. Yapı sektöründe yapısal özelliklerine göre ahşap merdivenler rıhtı açık, kapalı ya da yarım rıhtlı gibi tabirlerle tanımlanabilir. Merdiven rıhtı aynı zamanda basamak yüksekliğini de anlatır. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Düz Ahşap Merdivenler

Adından da anlaşılacağı gibi Düz Ahşap Merdivenler herhangi bir kıvrılma söz konusu değildir, tek doğrultuda iner. Sahanlıklı olabilir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Omurgalı Ahşap Merdivenler

Omurgalı Ahşap Merdivenler Basamaklar bir omurgaya bağlandığında bu alttan ve basamakların ortasından olabilir. Ya da tek veya çift yandan basamaklar bir omurgaya bağlanabilir. Yanlardan omurgalı modellere, yanaklı merdiven de denir. Yanaklar ahşap olabilir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

U, L ya da G Ahşap Dönüşlü Merdivenler

U, L ya da G Ahşap Dönüşlü Merdivenler düz doğrultuda değil de belli bir eğimle aşağı iner. Basamakların dönüş yaptığı yerde basamakların bir ucu daralırken diğer ucu genişler. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Helezon (Döner) Ahşap Merdivenler

Helezon (Döner) Ahşap Merdivenler İki kat arasında, bir merkezin etrafında S şeklinde kıvrılan merdiven modelidir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Sahanlıklı Ahşap Merdivenler

Sahanlıklı Ahşap Merdivenler Basamak sayısı fazla ise dinlenme amaçlı olarak belli sayıda basamağın ardından gelen düzlüktür ve kısa bir dinlenme sağlar. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Korkuluklu Ahşap Merdivenler

Korkuluklu Ahşap Merdivenler Merdiven boşluğu tarafında güvenli şekilde inilip çıkılmasını sağlayan çıtalardır. Tırabzan da denir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Ve sizin dairenize özel çeşitli niteliklerde üretilebilecek özel tasarımlı merdivenler söz konusu olabilir. Ağaç merdiven general parkede yapılır. Ağaç merdiven sağlıktır. Ağaç merdiven doğallıktır.

Adres : Merkez Mah. Talimhane Sk. No: 8/A
              Avcılar / İSTANBUL
Tel       : 0538 606 49 08
Tel       : 0545 422 05 25
İletişim